0567550848 Прайс
Конференц-зал у Кохаві: 320м² простору для вашого заходу

Конференц-зал у заміському комплексі KOHAVI – це ідеальне місце для проведення вашого наступного заходу. Завдяки комфортному простору, повному набору обладнання та розмаїттю послуг, ваш захід стане незабутнім та успішним. Забронюйте наш конференц-зал вже сьогодні та зробіть перший крок до організації незабутнього заходу у затишній обстановці нашого заміського комплексу.

Плануєте провести незабутній захід у затишній обстановці, подалі від міської метушні? Розгляньте можливість проведення вашого заходу у нашому заміському комплексі, де вас чекає стильний та повністю обладнаний конференц-зал площею 320 квадратних метрів.

Простір та Зручності

Наш конференц-зал розрахований на максимальний комфорт та зручність учасників події. Із загальною місткістю до 150 осіб, він ідеально підходить для різноманітних заходів:

Повний Набір Обладнання

Конференц-зал обладнаний усім необхідним для успішного проведення вашого заходу. Ви знайдете сучасне аудіо-відео обладнання, проектори та екрани, системи звукозапису та звукового оформлення, що допоможуть зробити вашу презентацію чіткою та професійною.

Різноманітні Формати Заходів

Наш конференц-зал ідеально підходить для заходів різного формату. Ви можете провести продуктивні робочі сесії, організувати інтенсивні тренінги або здійснити ефектну презентацію вашого продукту чи послуги. Або ж, ви можете влаштувати незабутній корпоратив або власне свято, насолоджуючись унікальною атмосферою заміського комплексу Кохаві.

Бронювання та Додаткові Послуги

Для забезпечення вашого комфорту та успішності заходу, ми готові надати додаткові послуги за запитом. Від організації кейтерингу до трансферу для учасників, ми зробимо все можливе, щоб ваш захід пройшов на вищому рівні.

Забронюйте дату
Напишіть, в які дні ВИ хотіли б завітати й заплануйте відпочинок в KOHAVI FOREST CLUB

    Контакти:
    +38 056 755 08 48 - відділ бронювання (Цілодобово)
    Наразі мобільний зв'язок нестабільний, використовуйте альтернативні види зв'язку: WhatsApp, Viber

    Адреса:
    Дніпропетровська область, Новомосковський район, с. Орлівщина, вул. Зоряна 1 48°39'52.7″N 35°18'18.0″E