0567550848 Прайс
Відпочинок від міської суєти

Напевно, багато хто чув про переваги відпочинку в хвойному лісі і ні для кого не секрет, що хвоя має цілющі властивості. Саме тому повітря соснового лісу є максимально чистим і рекомендується якомога частіше бувати в подібних місцях. Особливо, якщо ви запланували відпочинок на природі, то ніщо не зрівняється з багатоденним перебуванням в оточенні хвойного лісу. Запрошуємо вас відчути спокій і гармонію в KOHAVI – це місце, яке наповнює енергією
природи і надихає, допомагаючи забути про міську метушню і занепокоєння. Вибираючи нашу базу сімейного відпочинку будьте готові отримати максимум користі. Адже це не тільки повноцінний відпочинок але і можливість насититися усіма природними багатствами.

Особливо в жарку пору року, коли сонячні промені розігрівають ефірні масла і користь хвої, по-справжньому, досягає свого піку. У цей чудовий період листя хвої збагачує киснем повітря на максимум, викидаючи корисні речовини. Відпочивши пару днів на такому повітрі, ви відразу відчуєте легкість. Сосновий ліс можна назвати таким собі природним інгалятором, який знімає вашу нервову втому і налаштовує тільки на позитивні емоції. Пориньте в прогулянку по хвойному лісі і знайдіть тишу, ізолюючу вас від міської суєти. Високі і стрункі дерева заворожують, а чисте повітря дає можливість відчути прилив енергії.

Відпочинок для всієї родини

Якщо у вас є діти, ви також можете взяти їх з собою на відпочинок, тому що спеціально для маленьких гостей у нас передбачений дитячий майданчик, а також гірки і каруселі. Діти зможуть поєднати корисне з приємним – побігати по лісі, побути на свіжому повітрі і пограти на дитячому майданчику. Це відмінне місце для того, щоб дати дітям можливість виплеснути свою енергію, в той час поки ви будете проводити час в затишній альтанкі для романтичної вечері і зручний мангального куточок для душевного спілкування.

Саме тому, не потрібно відмовляти собі в можливості отримати задоволення від відпочинку в поєднанні зі зміцненням фізичного і морального здоров’я. Будемо раді бачити вас в нашій базі сімейного відпочинку, приїжджайте і насолоджуйтеся хвойним лісом в пору його цвітіння, а також радійте зимовій красі бору або в прекрасну золоту осінь. Саме в ці моменти природа дарує нам безліч фарб для відмінного настрою нашої душі.

 

Забронюйте дату
Напишіть, в які дні ВИ хотіли б завітати й заплануйте відпочинок в KOHAVI FOREST CLUB

    Контакти:
    +38 056 755 08 48 - відділ бронювання (Цілодобово)
    Наразі мобільний зв'язок нестабільний, використовуйте альтернативні види зв'язку: WhatsApp, Viber

    Адреса:
    Дніпропетровська область, Новомосковський район, с. Орлівщина, вул. Зоряна 1 48°39'52.7″N 35°18'18.0″E